2006 – Turné japonských mistrů

Rok 2006 byl rokem, kdy se díky osobnímu přátelství nestora českého juda, třeboňáka Vildy Zachledera s japonským mistrem Toshikazu Okadou podařilo již po třetí za sebou uskutečnit tuto ojedinělou akci. Toto turné bylo však výjimečné tím, že nepřiletěl mistr Okada sám, ale své umění zde předvedl i mistr Yasuaki Kaji.
Mistr Toshikazu Okada (75 let), 6. Dan, je žákem Tsunetane Ody, japonského mistra (spolupracovníka Jigora Kana, zakladatele juda) který vytvořil techniky boje na zemi (newaza) a přechodů z postoje na zem. Tyto techniky jsou v současné době součástí tradičního juda Ko Sen Judo, které se praktikuje v Japonsku asi v 3000 klubech juda. Z těchto technik jsou vyvinuty i všechny současné formy. Své umění předává na seminářích v prestižních klubech juda v Itálii, Egyptě a USA. Je členem Doyukikai, institutu Kodokanu, kde se studují katy.
Mistr Yasuaki Kaji(45 let), 5. Dan judo, 2. Dan jujutsu, 2. Dan ruské sambo, 2. Dan wrestling, mistr combat wrestling, mistr Japonska ve váze do 62 kg, vítěz mezinárodní mistrovství USA ve váze do 62 kg